Copyright © 2020 EUROLAB Laboratuvar A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

Gözetim Hizmetleri
Gözetim Hizmetleri

Gözetim Hizmetleri

İşletmeler, finansal riskler, çevre koşulları ve kullanılan teknolojiye bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Kapsamlı bir gözetim süreci olmadan, işletmeler genel olarak tanımlanmamış riskler ve üretim süreçlerindeki hata ve kusurlar yüzünden olumsuz etkilenmekte ve öngörülemez bir şekilde kayıplar yaşamaktadır. İşletmeler, üretici firmalar ve tedarikçi firmalar, bilgiye dayalı kararlar alabilmek için, tesislerinde ve üretim faaliyetlerinde olası zayıf noktalardan kaçınmak zorundadır. Bu ise ancak tarafsız ve bağımsız hareket eden üçüncü taraf kuruluşlara ihtiyaç doğurmaktadır.

Gözetim Hizmetleri

Kuruluşumuz, işletmelerin faaliyetleri süresince işveren adına denetim ve gözetim hizmetleri vermekte ve üretim çalışmalarında yönetim ve kalite güvencesine destek olmaktadır. Bu çerçevede teknik gözetim faaliyetlerinden projenin tüm aşamalarına dahil olmaya kadar kuruluşumuz belli görevler üstlenmekte ve işletmelerin verimli çalışmalarına destek olmaktadır.

İşletmelere verilen denetim ve gözetim hizmetleri, işletmeler için son derece önemli olmaktadır. İşletmeler, sorumluluklarından kaynaklanan riskleri düşürmek ve potansiyel tehlikeleri önceden tespit etmek için uluslararası standartlara ve yürürlükte olan yasal düzenlemelere uyum sağlamak zorundadır. Üretim faaliyetlerinde yüksek kalitenin sağlanması ile işletmenin uzun vadede güvenilirliği sağlanmış olmaktadır. Verilen denetim ve gözetim hizmetleri ile işletmenin eksik ve zayıf yönleri giderilmekte ve ihtiyaç duyulan kaynaklar daha etkin kullanılmaktadır.

Kuruluşumuz geniş sektör bilgisine sahip yönetici ve çalışanlardan oluşmaktadır. Yerel ve uluslararası alanda deneyimli ve eğitimli bir kadro ile hizmet veren kuruluşumuz, işletmenin güçlü ve zayıf noktalarını değerlendirmekte ve sağlıklı yatırım kararları almasına yardımcı olmaktadır.

Gözetim hizmetleri ile, üretimin tasarım ve planlama aşamalarında, malzeme ve ekipman tedariki aşamasında, üretimin tamamlanıp tüketiciye sunulma aşamasında ve tüketicinin kullanımında olduğu süreçte işletmelere her zaman artı değer sağlanmaktadır.

Bu kapsamda kuruluşumuz tarafından verilen başlıca gözetim hizmetleri şunlar olmaktadır:

  • Genel kargo gözetimi (draft survey, lashing, vb)
  • Demir çelik ürünleri gözetimi (hammadde, hasar, vb)
  • Gıda ürünleri gözetimi (stok takip, kantar, vb)
  • Gemi gözetimi (ullage survey, kargo dağılımı, vb)
  • Çalışma ortamı gözetimi (iş hijyeni, hava kirliliği, vb)
  • Zehirli gaz gözetimi (karbondioksit, metangazı, vb)
  • Elektromanyetik güvenlik gözetimi (LVD kaçak akım, EMC, vb)
  • Elektriksel güvenlik gözetimi (topraklama, yıldırımdan korunma, vb)
  • Makinaların gözetimi (havalandırma ve klima tesisatı, torna tezgahı, vb)

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

Copyright © 2020 EUROLAB Laboratuvar A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.