Copyright © 2020 EUROLAB Laboratuvar A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

EUROLAB Hakkımızda
EUROLAB Kurumsal

Hakkımızda

Kuruluşumuz, işletmelerin ürün kalitesini arttırmak ve uluslarası ticarette olası ticari risklerini önlemek amacı ile faaliyet göstermektedir. Her sektörden ve her boyutta işletmeler için denetim, gözetim, muayene, test, ölçüm ve analiz hizmetleri vermekte, değerlendirmekte, raporlamakta ve belgelendirmektedir.

Hakkımızda

Kuruluşumuz, petrokimya tesisleri, kimyasal tesisler, rafineriler, termik santraller, güneş enerjisi santralleri, rüzgar santralleri ve su arıtma tesisleri dahil, çok geniş bir yelpazede işletmelerin ihtiyaçlarına cevap verecek kapasitede ve yetkinliktedir. Kuruluşumuz ayrıca, proje bazlı çalışmalarda işin zamanında teslimini karşılamak için özel görevler üstlenmekte ve gıda sektörü ve tarımsal faaliyetlerin inceleme ve denetimleri konusunda da işletmelerin yanında olmaktadır. Kuruluşumuz yönetici ve çalışanları, güçlü, nitelikli, eğitimli ve deneyim sahibi kişilerdir.

Bu çerçevede olmak üzere kuruluşumuz tarafından verilen başlıca hizmetler şu başlıklar altında toplanabilir:

  • İnşaat ve mühendislik denetimleri
  • Devlet ve ticaret hizmetleri
  • Enerji ve emtia denetimleri
  • Ürün ve parekende denetimleri
  • Gıda ve sağlık denetimleri
  • Kimyasal madde denetimleri
  • Taşımacılık denetimleri
  • Diğer hizmetler

Verdiğimiz uluslararası denetim hizmetleri, tarafsız ve bağımsız bir şekilde yerine getirilmekte ve gizliliği korunmaktadır. Kuruluşumuz, müşteri gereksinimlerini takip etmekte ve ulusal ve uluslararası etiğe saygı duymaktadır. Aynı zamanda faaliyetlerimiz sırasında insan sağlığının ve çevrenin korunmasına bağlı kalınmaktadır.

Belgeler ve Akreditasyonlar


Verilen hizmetlerde, işletmelerin din, milliyet, ırk ve ait olduğu topluluğa bakılmaksızın herkese eşit mesafede durulmaktadır. Hizmetlerimizde her zaman adil, samimi ve şeffaf olmak ve dünyanın her bir yanındaki müşterilere en yüksek kalitede hizmet sunmak temel yaklaşımımızdır.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

Copyright © 2020 EUROLAB Laboratuvar A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.