Copyright © 2020 EUROLAB Laboratuvar A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

Tüketici Ürünleri ve Perakende

Tüketici Ürünleri ve Perakende

İşletmelerin ve tüketicilerin farklı pazarlarda, farklı hızlarda değiştiği yeni bir düzen yaşanmaktadır. Bugünün çok karmaşık, çok ilişkili ve her zamankinden daha hızlı değişen dünyasında, fırsatlar ne kadar fazla ise riskler de o derece büyüktür.

Tüketici Ürünleri ve Perakende

İşletmeler açısından eğer üretilen ürünler, insanların günlük yaşamıda önemli bir yer tutuyorsa tüketici güveni çok önemli olmaktadır. Markanın güvenliğini, kalitesini ve sürdürülebilirliğini kanıtlamak demek tüketici güvenini kazanmak demektir. Bu durum, küreselleşen dünyamızda ürünler için önemli bir fark yaratmaktadır.

Günümüzde işletmeler, ürün güvenliği ve kalitesi konularında, tasarım çalışmalarından dağıtım sürecine kadar sürecin tamamında, bütünsel yaklaşıma sahip bir çözüm ortağı ile çalışmak istemektedir. Bu açıdan kuruluşumuz uzun yıllardır, işletmeler ile etkileşim içinde olan ve rekabet gücüden taviz vermeden işletme risklerini en aza indirecek çözümler üretmektedir.

Kuruluşumuz, işletmelerde kalıplaşmış düşünce şekillerinin sorgulanmasına ve geliştirilmesine destek olacak deneyime ve bilgi birikimine sahiptir. Organizasyonel çevikliğini ve esnekliğini artırmak ve tedarik zincirini yeniden yapılandırmak isteyen işletmelerin her zaman yanındadır. Tüketici ürünleri ve perakende alanında birçok ürün grubunda ölçüm, test, analiz, gözetim, denetim ve belgelendirme hizmetleri verilmektedir. Küresel boytta üretim yapan işletmelerin, dağıtımcıların ve perakendecilerin ürünlerinin, ulusal ve uluslararası standartlara ve müşteri koşullarına uygunlukları denetlenmektedir. Bu şekilde tüketici ürünlerinin piyasa koşullarına uygunluğu sağlanmaktadır.

Kuruluşumuz tarafından bu alanda verilen hizmetler, ürün testlerini, denetim ve yönetim sertifikasyonunu, ürün sertifikasyonunu, gözetim çalışmalarını ve eğitim ve bilgilendirme hizmetlerini kapsamaktadır. Bu faaliyetlerde bütünsel bir yaklaşım izlenmekte ve toplam ürün ve süreç kalitesi, ürün tasarımından bitmiş ürüne kadar sürdürülmektedir.

Kuruluşumuz, tüketici ürünleri ve perakende sektöründe faaliyet gösteren bütün işletmelere, en yüksek düzeyde verimlilik elde etmeleri ve faaliyetleri sırasında ortaya çıkacak riskleri tespit etmeleri ve bu riskleri ortadan kaldırmaları için destek olmaktadır.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

Copyright © 2020 EUROLAB Laboratuvar A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.