Copyright © 2020 EUROLAB Laboratuvar A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

Diğer Hizmetler

Diğer Hizmetler

Kuruluşumuzun verdiği yüzlerce hizmet dışında işletmelerin çok çeşitli ihtiyaçları oluşabilmektedir. Örneğin; sigorta, mevzuata uygunluk, sevkiyat öncesi incelemeler, insan kaynakları vb. gibi konularda deneyimli ekibimiz her zaman yardıma hazırdır.

Diğer Hizmetler

Örneğin; insan kaynakları faaliyetleri, işletmelerde insan kaynakları planlaması, işe alım, rotasyon uygulamaları, toplu pazarlık, eğitim ve geliştirme, örgütsel tasarım, ücretlendirme, personel ve kaynak bulma, performans yönetimi, istihdam eşitliği ve çalışan yardım programları gibi çalışmaları kapsamaktadır.

Farklı uzmanlık gerektiren bu faaliyetler için çoğu işletme artık dışarıdan, bu konunun uzmanı olan yetkili kuruluşlardan hizmet almaktadır. Yetkili kuruluşlar bu çerçevede, operasyonel insan kaynakları hizmetleri sunmakta ve kaynak planlama, iş pazarlama stratejisi ile bağlantılı kaynak stratejileri geliştirme, stratejik yönlendirme konusunda önerilerde bulunma, insan kaynakları analizleri yapma, insan kaynakları seçeneklerinin geliştirilmesine yardımcı olma ve işletmenin iş planlarını stratejik yönleri ile entegre etme konularında işletmelere destek olmaktadır.

Günümüzde muayene, denetim, değerlendirme ve belgelendirme hizmetleri veren yetkili kuruluşlar, aynı zamanda talep eden işletmelere sertifikasyon danışmanlığı, zenginleştirilmiş eğitim hizmetleri ve kalite yönetim hizmetleri danışmanlığı hizmetleri de sunmaktadır. Yönetim sistemlerinin değerlendirilmesi ve belgelendirilmesi, ürünlerin denetlenmesi ve belgelendirilmesi ve ISO standartları konularında verilen danışmanlık hizmetleri ile işletmelere yol gösterilmektedir.

Kuruluşumuz tarafından, uzman kadromuz ile yukarıda bahsedilen hizmetlere ve çok daha farklı alanlarda ihtiyaçlarınıza yanıt verilmektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

Copyright © 2020 EUROLAB Laboratuvar A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.