Copyright © 2020 EUROLAB Laboratuvar A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

Denizcilik

Denizcilik

Tüm tüketim mallarının yüzde doksanı (% 90) yolculuklarının bir kısmını bir gemide geçirir, bu da denizcilik endüstrisini küreselleşmenin ve ticaretin başlıca itici güçlerinden biri haline getirmiştir.

Denizcilik

Gemiler, kargoyu dünya çapında çok daha büyük hacimlerde daha verimli, güvenli ve diğer herhangi bir nakliye yönteminden daha düşük çevresel etkiyle taşır.

Gemiler, tahıl ve meyve, sıvılaştırılmış doğal gaz, enerji üretimi için kömür ve petrol yağı, hammadde, giyim, araba ve elektronik gibi her türlü emtiayı ve çok daha fazlasını taşır.

Gemiler de tatiller için popülerdir; tek başına kruvaziyer endüstrisi milyonlarca yolcu taşır ve her yıl milyarlarca dolar gelir elde eder. Feribotlar işe gidip gelmek için harika seçenekler sunar ve yol tıkanıklığını azaltmaya yardımcı olur. Denizcilik endüstrisinin başarısı, dünyanın dört bir yanından gelen malların arz ve talebine dayanmaktadır.

Daha hızlı ve daha hafif gemilerin geliştirilmesi, kanalların inşası ve seyir sistemlerindeki gelişmeler gibi teknolojilerdeki gelişmeler, endüstrinin genel işleyişini iyileştirmiştir. Bu gelişmeler sayesinde mürettebat, çevre ve gemilerin kargoları taşıması daha güvenli daha kolay, daha verimli hale gelmiştir.

Deniz kazaları çoğu zaman can ve mal kayıplarına neden olmakta, ayrıca deniz kirliliği gibi büyük çevre felaketlerine yol açmaktadır. Bu bakımdan denizcilik sektöründe güvenliğin sağlanması, sadece geminin çalışanları ve taşıdığı yük için değil, çevre için de büyük önem taşımaktadır.

Kuruluşumuz denizcilik sektöründe faaliyetini sürdüren işletmelerin her türlü tehlike ve risklerden uzak kalmalarını sağlamak için, uzman kadrosuyla denetim, gözetim ve muayene çalışmaları yapmaktadır.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

Copyright © 2020 EUROLAB Laboratuvar A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.