Copyright © 2020 EUROLAB Laboratuvar A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

EUROLAB Hakkımızda
EUROLAB Kurumsal

Misyon ve Vizyon

Kuruluşumuzun vizyonu, hizmet verdiği alanlarda uzman, deneyimli, eğitimli, dürüst, ahlaklı, ilkeli ve kuruluşa gönülden bağlı çalışanlara sahip olmaktır. Aynı zamanda teknolojik altyapısını en üst seviyede tutarak işlemeler için güvenilir, tarafsız ve bağımsız hizmet vermektir.

Misyon ve Vizyon

Kuruluşumuz işletmelere verdikleri ürün ve sistem belgelendirme, uygunluk değerlendirme, doğrulama ve denetim hizmetlerinde hem kendi çıkarlarını korumakta, hem de işletmelerin saygınlıklarına ve itibarlarına zarar gelmeyecek ve onlara değer katacak hizmetler vermektedir.

Kuruluşumuzun vizyonu, belgelendirme ve denetim hizmetleri verirken sahip olunan bilgi, deneyim ve uzmanlığı işletmeler ile paylaşmaktır. Bu şekilde işletmelerin gelişmeleri, sürdürebilirliklerini sağlamaları ve rekabet gücü kazanmaları sağlanmış olmaktadır. Bu hem işletmelerin verimliliği hem de ülkemizin gelişmesi ve kalkınması açısından önemlidir.

Kuruluşumuzun misyonu, işletmelere katma değer yaratan belgelendirme, doğrulama ve denetim hizmetleri vermek, süreçlerini hızlandırmak ve sektöre olan güveni arttırmaktır.

Bir misyonumuz da belgelendirme ve denetim hizmetleri verirken, hizmet verilen işletmelerin kurumsal yapılarını, performansını ve güvenilirliğini, gizlilik ilkeleri çerçevesinde değerlendirmek ve denetlemektir.

Temel misyonumuz, işletmelerin karakterleri ve kurumsal ihtiyaçlarına uygun şekilde çalışmaları planlamak ve sürdürmektir. Aynı zamanda gizlilik kurallarına uyarak, şeffaf ve dürüst hizmet vermektir.

Güven sağlayan bir belgelendirme ve denetim kuruluşu olmak için, kuruluşumuz tarafsız olmaya ve bu durmunun ilgili taraflarca algılanmasını sağlamaya özen göstermektedir. Bu amaçla kuruluşumuz üst yönetimi, çalışanların bilgi ve deneyimlerinin sürekli artmasına ve faaliyetlerin etkinliğini sürekli iyileştirmeye odaklanmaktadır.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

Copyright © 2020 EUROLAB Laboratuvar A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.