Copyright © 2020 EUROLAB Laboratuvar A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

EUROLAB Hakkımızda
EUROLAB Kurumsal

Operasyonel Mükemmellik

Kuruluşumuz, işletmelerin organizasyon, konum, süreç, teknoloji ve kaynak kullanımındaki yeniliklerden haberdar olması, yeni teknolojileri kullanması ve bu yoldan değer kazanması amacı ile, operasyonlarını geliştirmelerine destek olmaktadır. Operasyonel mükemmellik elde etmek için işletmelerin anahtar başarı faktörlerine odaklanmaları ve işletme için maliyet faktörlerini tespit etmeleri gerekmektedir.

Operasyonel Mükemmellik

Bu şekilde işletmeler daha verimli işletim modelleri uygulamakta, maliyet tasarrufları elde etmekte, dış kaynak kullanımlarında işletmeye değer kazandırmakta ve doğru çalışanlarla süreçlerini geliştirmektedir.

Kuruluşumuz işletmeler için işlevsel yaklaşım sergilemekte ve bu yaklaşımını sektöre özgü çeşitli becerilerle birleştirerek farklı sektörlerdeki işletmeler için operasyonel mükemmellik hizmetleri sunmaktadır.

Bu sayede deneyimlerini işletmenin ihtiyaçlarına uygun şekilde kullanmaktadır. Operasyonel mükemmellik kapsamında işletmelere başlıca şu hizmetler sunulmaktadır: iş süreçlerinin ve dış kaynak kullanımının optimizasyonu, kurumsal iş süreçleri yönetimi, işletim modeli dönüşümü, maliyet optimizasyonu, toplam bakım hizmetleri ve yatırım yönetimi.

Maliyet yönetimi ve optimizasyon çalışmaları, kilit süreçleri daha iyi kontrol etmek için işletmenin maliyet faktörlerini belirlemeye ve anlamaya yardımcı olmaktadır. İşletme maliyetilerini düşürerek ve çalışan verimliliğini arttırarak işletmeye değer katılmaktadır. Bu çerçevede işletmenin organizasyon yapısı ele alınmakta, iş fonksiyonları dışarıdan temin edilmekte veya merkezileştirilmekte, iş süreçleri yeniden yapılandırılmakta ve kilit performans göstergeleri değerlendirilmektedir.

Diğer yandan kuruluşumuz tarafından uygulanan işletim modeli dönüşüm metodoloji, işletmenin ihtiyaçlarını geniş kapsamlı kapsamakta ve operasyonları işletme stratejileri ile aynı çizgiye getirmektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

Copyright © 2020 EUROLAB Laboratuvar A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.