Copyright © 2020 EUROLAB Laboratuvar A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

EUROLAB Hakkımızda
EUROLAB Kurumsal

Yönetim Anlayışımız

Kuruluşumuzun temel yönetim anlayışı, sadece akredite olduğu alanlarda, yasal düzenlemeler ve yerli ve yabancı standartlar çerçevesinde, bağımsız, tarafsız, gizlilik esaslarına uyarak, şeffaf, kaliteli ve adalet anlayışı içinde ve mesleki etik kurallara saygılı bir şekilde müşterilerine hizmet vermektir.

Yönetim Anlayışımız

Bu kriterler doğrultusunda, kuruluşumuz sahiplerinin ortak olduğu veya bir şekilde içinde bulunduğu başka işletmelere, ürün ve hizmet belgelendirme, uygunluk değerlendirme, doğrulama veya denetim, hiçbir hizmet verilmemektedir. Aynı şekilde bu tür işletmelere danışmanlık ve eğitim gibi hizmetler de sunulmamaktadır. Kısaca kuruluşumuz, müşterileri ile arasında, tarafsızlığına ve bağımsızlığına tehdit oluşturacak bir durum gördüğü anda hiç hizmet vermemekte ya da başlamış hizmetleri durdurmaktadır.

Kuruluşumuzun, başka bir belgelendirme ve denetim kuruluşu ile arasında, yönetim, mülkiyet, personel, kar paylaşımı, kaynak kullanımı, finansman ve sözleşmeler ile ilgili olarak herhangi bir bağı bulunmamaktadır.

Bu arada kuruluşumuz, herhangi bir ihtiyaç gerekçesi ile, başka bir belgelendirme ve denetim kuruluşunu dış kaynak olarak kullanmamaktadır. Aynı şekilde başka bir belgelendirme ve denetim kuruluşuna dış kaynak olmamaktadır. Keza kuruluşumuz, herhangi bir belgelendirme ve denetim kuruluşu ile birlikte müşterilere teklif vermemektedir.

Kuruluşumuz, herhangi bir çıkar çatışması oluşturmamak amacı ile, danışmanlık hizmeti verilen müşterilere, bu hizmeti veren çalışanlarını, iki yıl boyunca başka bir belgelendirme ve denetim faaliyetinde görevlendirmemektedir.

Nihayet kuruluşumuz, tarafsız ve bağımsız karar almasını riske sokacak mali, ticari ve başka hiçbir baskıya izin vermemektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

Copyright © 2020 EUROLAB Laboratuvar A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.