Copyright © 2020 EUROLAB Laboratuvar A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

EUROLAB Hakkımızda
EUROLAB Kurumsal

Taahhütlerimiz

Kuruluşumuz, müşterilerine sunduğu ürün ve hizmet belgelendirme, doğrulama, uygunluk değerlendirme ve denetim hizmetlerinde, üst yönteim tarafından belirlenen yönetim politikalarına ve taahhütlerine uymaktadır. Üst yönetim bu taahütlere uyulduğunu sürekli olarak takip etmektedir.

Taahhütlerimiz

Kuruluşumuz tarafından sunulan tüm hizmetlerin, adil, tarafsız, bağımsız ve objektif olduğu, kişi ve sektör farkına bakılmaksızın hizmet verildiği ve akreditasyon kapsamındaki standartların ve yasal düzenlemelerin uygulanmasında herkese eşit davranıldığı taahhüt edilmiştir.

Kuruluşumuzun faaliyetlerinin tarafsız ve bağımsızlığına gölge düşürecek ve sorgulatacak, her türlü ticari, mali veya başka baskılardan uzak durulacağı taahhüt edilmiştir.

Kuruluşumuzun, verilen hizmetler ile ilgili olarak müşteriler ve üçüncü taraflar ile tarafsızlık ve objektifliğini riske sokacak hiçbir ilişki içinde olmayacağı taahhüt edilmiştir.

Kuruluşumuz üst yönetimi, faaliyetler sırasında hiçbir çıkar çatışmasına girilmeyeceğini ve tüm faaliyetlerde objektif kalınacağını taahhüt etmiştir.

Kuruluşumuz üst yönetimi tarafından tarafsızlık ve bağımsızlık ilkelerine zarar verecek bir durum tespit edildiği zaman gerekli incelemenin hemen yapılacağı, durumun analiz edileceği ve gerekli durumlarda hizmetin durdurulacağı taahhüt edilmiştir.

Kuruluşumuz, tüm hizmetlerinde sürekli iyileştirme yaklaşımına uyacağını ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutacağını taahhüt etmiştir.

Kuruluşumuz yasal düzenlemeler çerçevesinde resmi kuruluşlar tarafından istenen bilgi ve belgeler dışında hiçbir kişi ve kuruluş ile elindeki bilgi ve belgeleri paylaşmamayı taahhüt etmiştir.

Kuruluşumuzun temel ilkesi müşterilerin talep ve beklentilerini zamanında, hızlı ve kaliteli bir şekilde yerine getirmektir ve müşteriler kadar çalışanların da sürekliliğinin sağlanması hedeflenmektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

Copyright © 2020 EUROLAB Laboratuvar A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.