Copyright © 2020 EUROLAB Laboratuvar A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

EUROLAB Hakkımızda
EUROLAB Kurumsal

Varlık Nedenimiz

Belgelendirme, bir işletmenin, belli standartlara ve kiterlere uygun ürün veya hizmet ürettiğinin bir göstergesidir. Kalite ve güven bağlamında büyük bir etkiye sahiptir. Belgelendirme hizmetini sadece yetkili kuruluşlar vermektedir. Yetkilendirme olayı akreditasyon ile olmaktadır. Akredite olan bir kuruluş tarafından düzenlenen belgeler dünyanın her yerinde geçerli olmaktadır.

Varlık Nedenimiz

Akreditasyon, denetim, uygunluk değerlendirme, ürün ve hizmet belgelendirme, doğrulama, muayene ve test ve analiz hizmetleri veren kururluşlar tarafından yapılan çalışmaların ve bu çalışmalar sonunda düzenledikleri belgelerin güvenilirliğini ve geçerliliğini desteklemek amacı ile oluşturulmuş bir alt yapıdır. Akreditasyon sayesinde, ticari alanda teknik engeller ortadan kalkmaktadır.

Kuruluşumuz yerli ve yabancı akreditasyon kuruluşlarında aldığı yetkilere dayanarak çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren işletmelere belgelendirme ve denetim hizmetleri vermektedir.

Kuruluşumuzun başlıca varlık nedeni, işletmelere, ihtiyaçları doğrultusunda katma değer yaratan denetim ve belgelendirme hizmetleri vermektir. Kuruluşumuz faaliyetlerini sürdürürken, tarafsızlığın ve bağımsızlığın önemine odaklanmakta, çıkar çatışmalarını yönetmekte ve faaliyetlerinde objektifliğe ağırlık vermektedir. Bu doğrultuda, belgelendirme kararına veya denetim raporuna esas teşkil etmek üzere, yeterli objektif deliller elde ederek ve bunları değerlendirerek hizmet vermekte, sorumluluklarını yansız ve hakkaniyete uygun bir şekilde yerine getirmekte ve gizlilik kurallarına uyarak şeffaf ve dürüst hizmet sunmaktadır.

Kuruluşumuz sadece işletmelerin vermimliliği için değil aynı zamanda ülkemiz ekonomosinin gelişmesi ve doğal çevrenin korunması için de çaba göstermektedir. Kuruluşumuz sosyal sorumluluk bilinci ile hareket etmektedir ve topluma ve bireylere katma değer yaratmak için vardır.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

Copyright © 2020 EUROLAB Laboratuvar A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.