Copyright © 2020 EUROLAB Laboratuvar A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

Ambar Temizlik Gözetimi

Ambar Temizlik Gözetimi

Kullanım şeklinin değişmesi, sanitasyon ve ürünün korunması, ambarların düzenli ve temiz tutulmasının başlıca nedenleridir. Bir ambarı temiz tutmak, özel temizlik ekipmanı ve ürünleri gerektiren büyük bir iştir. Potansiyel sağlık ve güvenlik risklerini ortadan kaldırmak ve alanı temizlemek için doğru temizlik yapılmalıdır. Ambarlar, kullanılan makinalardan, çalışanların faaliyetlerinden, dökülmelerden ve daha birçok neden yüzünden kirlenmektedir.

Ambar Temizlik Gözetimi

Kuruluşumuz tarafından verilen ambar temizlik gözetim hizmetlerinin başlıca faydaları şunlardır: müşteri memnuniyeti, verimlilik, sağlık ve tasarruf.

İşletmeler, çok sayıda ürünü depolamak zorunda ise, bu ürünlerin temiz tutulduğundan emin olmak için ambarlardaki kirin giderildiğinden emin olmak zorundadır. Temizlik açısından kirin kalması en muhtemel alanlar, ulaşılması zor olan yüksek alanlardır. Bu alanlar dahil tüm ambarın temiz olması gerekmektedir.

Temiz bir ambara sahip olmak, karışıklık ve kabul edilemez yüzeylerden kaynaklanan gereksiz bulaşmalardan ürünlerin uzak tutulmasını sağlamaktadır.

Kısaca yükleme öncesinde gerçekleştirilen ambar temizlik gözetim hizmetleri, ambarların kontaminasyon riski olmadan taşınacak yükleri almaya hazır olup olmadığını tespit etmek amacı verilen bir hizmettir. Yükün taşınma sırasında bulaşmalardan ötürü zarar görmesini önlemek için ambar temizlik gözetimi yapılmaktadır. Ambarın temiz ve kuru olup olmadığı ve yüke zarar verecek veya rengini değiştirecek kir ve pas ve boya döküntüleri içerip içermediği bu gözetim çalışmaları ile tespit edilmektedir. Çok gerekli durumlarda ambarda taşınan önceki yüklere ait atıklar bulunup bulunmadığı kimyasal yöntemlerle de analiz edilmektedir. Bu kontrollerde ambarın hasarlı olup olmadığı ve yeni boyanmış alanlar da gözlenmektedir.

Ambar temizlik gözetimi, ambarın tabanını, yan yüzelerini ve kapağını içeren geniş kapsamlı bir hizmettir.

Kuruluşumuz tarafından gözetim hizmetleri kapsamında verilen ambar temizlik gözetimi hizmetleri ile yükün güvenle ve kaliteli bir şekilde taşınacağı garanti edilmektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

Copyright © 2020 EUROLAB Laboratuvar A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.