Copyright © 2020 EUROLAB Laboratuvar A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

Promosyon Ürünlerinin Gözetimi

Promosyon Ürünlerinin Gözetimi

Promosyon ürünleri genel olarak işletmelerin ana faaliyet alanına değer katmakta ve tüketicilerin satın alma davranışını olumlu yönde etkilemektedir. Bununla birlikte, promosyon ürünlerinin kalite ve güvenliğinin, marka itibarını korumak ve tüketici sadakati oluşturmak bakımından ana ürünü doğru bir şekilde yansıtması gerekmektedir.

Promosyon Ürünlerinin Gözetimi

Ppromosyon ürünleri sektöründe toplam risk yönetimi çözümü sunan ve küresel kapasiteye ve uzmanlığa sahip yetkili kuruluşlar, özelleştirilebilir kalite güvence programları ile, giyim, oyuncak ve yiyecek gibi çok çeşitli tüketici ürün grularında ürün güvenliği, kalite ve işlevselliği bakımından çok önemli bir kontrol sağlamak için işletmelere destek olmaktadır. Bu hizmetler, üretim sürecinin her aşaması boyunca, tedarikçilerin ve distribütörlerin risklerini düşürmeye, tedarik zinciri yönetimine yardımcı olmaya ve kalite ve uyumluluğu doğrulamak için bir takım yöntemler kullanarak potansiyel sorunları takip etmeye yönelik çalışmaları kapsamaktadır.

Bu çerçevede olmak üzere verilen başlıca test ve analiz hizmetleri şunlardır: tasarım değerlendirmeleri, üretim spesifikasyonu için güvenlik ve kalite gereksinimi ayarları, güvenlik ve performans testi, insan faktörleri değerlendirmesi, malzeme doğrulama, üretim süreci validasyonu, imalat en iyi uygulama danışmanlığı ve eğitimi ve satıcı yeterlilik değerlendirmesi.

Ayrıca promosyon malzemeleri üreten işletmelerin tesisleri ve imkanları denetlenmekte ve üretim sürecinde ürün hatalarına ve üretim gecikmelerine neden olacak problemlerin erken tespiti ile ürün güvenliği değerlendirilmektedir.

Özellikle promosyon ürünlerini dışarıdan ithal etmek, genel olarak riskli bir faaliyettir. Sadece fiyat bazında seçim yapmak çok sık kalite problemleri yaratmaktadır. Başlıca rastlanan hatalar şunlardır: görsel kusurlar, etiketleme ve işaretleme, fonksiyon testi, ülkemiz yasal düzenlemelerine göre yapılması gerekli testler, ürünün renkleri ve genel görünümü, iç ambalaj, ihracat paketi, boyut ve ağırlık, düşme testi, yanlış çeşitler ve yanlış miktar.

Kuruluşumuz tarafından işletmelere, gözetim hizmetleri kapsamında, promosyon ürünlerinin gözetimi hizmetleri de sağlanmaktadır.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

Copyright © 2020 EUROLAB Laboratuvar A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.