Copyright © 2020 EUROLAB Laboratuvar A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

Otomotiv ve Demiryolu Sektörü - Otomotiv

Otomotiv ve Demiryolu Sektörü - Otomotiv

Otomotiv ve demiryolu sektörleri, günümüzde çok büyük değişim ve dönüşüm sürecinden geçmektedir. Bu değişimin yönetimi, ana sanayiden yan sanayiye ve distribütör firmalarından bayilere kadar çok yönlü ve karmaşık sistemler gerektirmektedir. Bu bakımdan otomotiv ve demiryolu sektörlerinde işletmelerin varlıkları, ürünleri ve altyapıları, sıkı denetimlerden geçmek zorundadır. Özellikle otomotiv sektörü, sürekli genişleyen ve çeşitlenen pazar, yeni teknolojiler ve gittikçe önemli hale gelen çevresel düzenlemeler yüzünden kendini geliştirmek zorundadır. Bu benzeri görülmemiş değişim sürecinde kuruluşumuz, işletmelerin başarılı olmaları ve bunu sürdürebilmeleri için her zaman işletmelerin yanında yer almaktadır.

Otomotiv ve Demiryolu Sektörü - Otomotiv

Ülkemizde otomotiv sektöründe işletmelerin güncel konuları, teknolojik dönüşüme yanıt verebilme, yurtdışı yapılanma, operasyonel verimlilik, insan kaynakları reorganizasyonu, finansman, teşviklerden olabildiğince yararlanma ve vergi sistemine uyum sağlama gibi konulardır.

Kuruluşumuz, eğitimli ve deneyimli kadrosu ile işletmelerin ihtiyaç duyduğu stratejilerin belirlenmesi ve rekabet avantajı yaratacak bu stratejilerin uygulanması konusunda işletmelere hizmet vermektedir. Otomotiv sektörü uygulamalarında uzmanlaşmış denetim ve vergi ekipleri ile faaliyetlerin yasal düzenlemelere uyumluluğu sağlanmaktadır.

Bu kapsamda olmak üzere işletmelere strateji değerlendirme ve geliştirme, hedef pazar analizleri, uluslararası büyüme stratejisi belirleme, satış ve ürün stratejileri geliştirme, rekabet avantajı kazandıracak dönüşümü sağlama, teknoloji odaklı uygulamaları yerleştirme ve kompleks iş problemlerine analitik çözümümler getirme gibi konularda destek olunmaktadır.

Kuruluşumuz otomotiv sektöründeki işletmelere denetim ve güvence hizmetleri kapsamında, bağımsız denetim hizmetleri, kurumsal raporlama hizmetleri ve risk, süreç ve teknoloji hizmetleri vermektedir. Bu hizmetler ile işletmeler, güven yaratmakta ve önemli sorunlara çözüm üretmektedir. Bu doğrultuda, müşterilerine ve paydaşlarına değer yaratmış olmaktadır. Bir yandan yasal düzenlemelere yönelik güçlükler ile başa çıkılırken, bir yandan da işletmede güven ve şeffaflık güçlendirilmiş olmakadır.

 

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

Copyright © 2020 EUROLAB Laboratuvar A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.