Copyright © 2020 EUROLAB Laboratuvar A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

İnşaat ve Altyapı Sektörü - Konut, Endüstriyel ve Ofis Varlıkları

İnşaat ve Altyapı Sektörü - Konut, Endüstriyel ve Ofis Varlıkları

Bir ülkenin kalkınması ve ekonomik yönden büyümesi bakımından önemli temel hizmetlerden birisi altyapı hizmetleridir. İnşaat ve altyapı sektörü, bir takım ortak özellikler taşımaktadır ve bu sektörde, sanayileşme, şehirleşme, hızlı nüfus artışı ve küreselleşme gibi ekonomik ve demografik değişimler karşısında daha kaliteli ve etkin hizmetler sunmak ihtiyacı bulunmaktadır. Bu tür olgular altyapı hizmetlerine olan ihtiyacı arttırmaktadır.

İnşaat ve Altyapı Sektörü - Konut, Endüstriyel ve Ofis Varlıkları

Altyapı hizmetleri hem doğrudan toplam üretimi yükselten bir faktör olmaktadır hem de üretimin gerçekleşmesi için gerekli koşulları hazırlayan hizmetlerdir. Ülkemizin ekonomisi geliştikçe, çeşitli sektörlerde altyapı yatırımlarına duyulan gereksinim de artmaktadır. Bu sektörlerin başında inşaat, ulaştırma ve enerji sektörleri gelmektedir.

Genel olarak ülkemizde inşaat ve altyapı sektöründe üretilen projeler, havalimanı projeleri, konut projeleri, demiryolu projeleri, sportif tesisler, karayolları, tünel ve köprü projeleri olmaktadır.

Ülkemizin 2023 yılına yönelik altyapı sektörüne ilişkin yüksek hedefleri bulunmaktadır. Bu çerçevede Türkiye ekonomisi, dünyanın en iyi on ekonomisinden biri olacaktır. Bu kapsamda yeni limanlar, köprüler, kara yolları, demiryolları, havaalanları, konutlar, endüstriyel tesisler ve ofis binaları inşa edilecek ve altyapı sektörüne büyük yatırımlar yapılacaktır.

Bu sektördeki işletmeler, ciddi bir rekabet içine girecekler ve kaliteli ve güvenilir üretim yapacaklar. Bu noktada kuruluşumuz, konut, endüstriyel tesisler ve ofis binaları üreten işletmelerin ilgili yasal düzenleme esaslarına uymalarına, uluslararası standartlara uygun üretim yapmalarına ve inşaat sırasında sağlık ve güvenliği sağlamalarına yönelik denetim ve kontrol himetleri vermektedir. Bu hizmetler sayesinde işletmelerin hedef pazarlarda rekabetçi gücü artmakta ve pazar paylarını yükseltmektedir.

Kuruluşumuz, inşaat ve altyapı sektöründe faaliyet gösteren bütün işletmelere, azami düzeyde verimlilik elde etmeleri ve faaliyetleri sırasında ortaya çıkabilecek riskleri belirlemeleri ve ortadan kaldırmaları için destek olmaktadır.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

Copyright © 2020 EUROLAB Laboratuvar A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.