Copyright © 2020 EUROLAB Laboratuvar A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

Güvenlik (GSV) Denetimleri

Güvenlik (GSV) Denetimleri

Global Güvenlik Doğrulaması (Global Security Verification, GSV), tedarikçi firmaların uluslararası güvenlik gereksinimlerine göre güvenlik ölçümlerini yargılamalarına yardımcı olan bir güvenlik programıdır. Programın amacı dünya genelinde tedarik zincirlerinin güvenliğini doğrulamak ve verimliliğini arttırmaktır. Dünyada binlerce tedarikçi bu programa katılmıştır ve bugüne kadar binlerce değerlendirme tamamlanmıştır. Zaman ve paradan tasarruf etmek, iş kesintilerini en aza indirmek, itibarı arttırmak ve iş potansiyelini en üst seviyeye çıkarmak için global güvenlik doğrulaması çerçevesinde değerlendirmelere katılmak en iyi yol olarak görünmektedir.

Güvenlik (GSV) Denetimleri

Çünkü bu programa katılan işletmeler, daha az güvenlik denetimi yaparak zamandan ve paradan tasarruf etmekte, performanslarını arttırmaya odaklanmak için iş kesintilerini azaltmakta, bilinen global tedarik zinciri güvenlik kriterlerini karşıladıklarını göstererek itibarlarını arttırmakta ve daha akıllıca, daha verimli ve iş hedefleri ile uyumlu çalışarak iş potansiyellerini en üst düzeye çıkarmaktadır.

Global Güvenlik Doğrulama (GSV) programı, küresel tedarik zinciri güvenliğini yükseltmek için önlemlerin geliştirilmesini ve uygulanmasını destekleyen uluslararası iş ağıdır.

Söz konusu küresel güvenlik doğrulama programı, terörizme karşı gümrük ticaret ortaklığı, koruma ortakları ve yetkili ekonomik operatörler dahil olmak üzere birçok küresel tedarik zinciri güvenlik girişimlerini entegre etmektedir.

Yetkili kuruluşlar, tedarikçi firmalar için artan güvenlik güvencesi, risk kontrolü, verimlilik ve maliyet tasarrufu sağlayan küresel bir güvenlik doğrulama sürecinin geliştirilmesine destek olmaktadır.

Global Güvenlik Doğrulama (GSV) programı, gönüllü bir programdır. Tedarikçi firmalar, güvenlik işleminin güvenlik öneri standardına uygun olup olmadığını ölçmek için yerinde bağımsız güvenlik denetimini kabul etmektedir. Bu çalışmada saha doğrulaması, program güvenliği, fiziksel güvenlik, personel güvenliği, erişim kontrolü ve belgelerin incelenmesi dahil olmak üzere firmaların güvenlik operasyonları değerlendirilmektedir.

Kuruluşumuz tarafından işletmelere, tedarikçi yönetim hizmetleri kapsamında, güvenlik (GSV) denetim hizmetleri de verilmektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

Copyright © 2020 EUROLAB Laboratuvar A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.