Copyright © 2020 EUROLAB Laboratuvar A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

Metal ve Mineraller - Yerinde Laboratuvar Hizmetleri

Metal ve Mineraller - Yerinde Laboratuvar Hizmetleri

Gelişmiş laboratuvarlar genel olarak bütün maden ürünlerini desteklemektedir. Özellikle yerinde (on-site) maden ve proses destek laboratuvarı hizmetleri, numune hazırlama tesislerinden tam hizmet analitik laboratuvarlarına kadar oldukça çeşitlilik göstermektedir. Yerinde hizmet veren laboratuvarlar, işletmelerin sabit maliyetlerini düşürürken daha iyi stratejik ve operasyonel kararlar almalarına yardımcı olmak amacı ile birinci sınıf veriler sağlamaktadır. Bu laboratuvarlar tarafından yapılan bağımsız mineral analizleri, madencilik faaliyetlerinin etkili bir şekilde yönetmesine olanak tanımaktadır.

Metal ve Mineraller - Yerinde Laboratuvar Hizmetleri

Maden alanlarında kurulan laboratuvarlarda, en son teknolojik ekipman bulunmaktadır ve elde edilen sonuçlar gelişmiş ticari analitik jeokimya laboratuvarlarında elde edilen sonuçlar kadar tutarlıdır ve aynı güvenilirliğe sahiptir.

Yerinde laboratuvar hizmetleri, genel olarak laboratuvar çalışma ilkelerini, prosedürlerini ve kalite standartlarını uygulamaktadır ve madencilik işletmelerine en üst düzeyde hizmet verildiğinin güvencesini ve rahatlığını sunmaktadır.

Madencilik ve mineral işleme faaliyetlerini optimize etmek için kritik operasyonel, metalurjik ve çevresel veriler sağlamak son derece önemlidir. On-site laboratuvarlar bu bakımdan işletmelerin hedeflerine ulaşmaları ve faaliyetlerini sorun yaşamadan devam ettirmelerini sağlamak için bağımsız ve güvenilir analitik veriler sunmaktadır.

Yerinde laboratuvar hizmetlerinin, operasyonlar için büyük bir stratejik değeri olduğu kabul edilmektedir. Bu hizmetleri dış kaynak olarak kullanan işletmeler, kaynaklarını ve sermayeyi temel madencilik ve mineral işleme operasyonlarına odaklamak imkanı bulmaktadır.

Laboratuvar tesisleri kiralanabilir veya doğrudan satın alınabilir. Bu durum, işletmelere esneklik ve uygun maliyetli çözümler sunmaktadır. On-site laboratuvarlar, birinci sınıf analitik jeokimya, metalurjik, çevresel ve endüstriyel test uzmanlığını sahada sunmakta ve işletmeler faaliyet sürelerinden ödün vermeden sürekli analitik destek almış olmaktadır. Bu kapsamda olmak üzere gelişmiş labortauvarlar işletmelere maden sahası laboratuvarları için tasarım, inşa ve donatma seçenekleri sunmaktadır.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

Copyright © 2020 EUROLAB Laboratuvar A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.