Copyright © 2020 EUROLAB Laboratuvar A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

Eğitim - Endüstri ve İnşaat Eğitimleri

Eğitim - Endüstri ve İnşaat Eğitimleri

Üretim verimliliği, sermaye, emek, malzeme, arazi veya enerji gibi kaynakların etkin ve verimli kullanımını ifade etmektedir. Başka bir ifade ile ürtim verimliliği en az girdi kullanarak en fazla çıktı elde etmektir. Sanayide genel olarak işgücü verimliliği, makina verimliliği, malzeme verimliliği ya da sermaye verimliliği gibi kavramlar sıkça dile getirilmektedir. Bunların hepsi temelde işletme verimliliğini ifade etmektedir. Üretim verimliliği ve işletme uygunluğu, ülkemizde ve bütün dünyada artan enerji ve hammadde ihtiyaçları ile doğru orantılı olarak artmaktadır.

Eğitim - Endüstri ve İnşaat Eğitimleri

Endüstrinin çeşitli alanlarında işletmeler tarafından üretim verimliğini arttıracak birçok çalışmalar yapılmaktadır. Örneğin inşaat sektörü için üretim verimliliği ve işletme uygunluğu bakımından sağlanan başlıca eğitimler şunlar olmaktadır: iskele kontrolörlüğü eğitimi, güvenli iskele kurulumu eğitimi, yüksekte güvenli çalışma eğitimi, işaretçi ve sapancı eğitimi, kaza araştırması ve kök sebep analizi, iş yerlerinde acil durumlar eğitimi, API 650 ve API 653 tank gözetimi bilgilendirme eğitimi, proses güvenliği eğitimi, TS EN ISO 14731 kaynak koordinasyon eğitimi, uluslarası boya (koruyucu kaplama) enspektörlüğü eğitimi, acil durum ve kriz yönetimi eğitimi, TS EN 12953 silindirik kazanlar eğitimi, TS EN 13445 ateşle temas etmeyen basınçlı kaplar eğitimi, basınçlı kaplar yönetmeliği (PED) eğitimi, basit basınçlı kaplar (SPVD) eğitimi ve konteynerlerde CSC eğitimi.

Bu eğitimler sayesinde işletme verimliliği, yani işletmenin başarısı ve karlılığı gelişmektedir. İşletme teknolojik gelişmelere daha kolay ayak uydurmakta ve gerçek maliyetlerini düşürmektedir. Verimliliğin yükselmesi işletme yönetimi açısından da önemlidir. Verimliliğin ölçülmesi ve elde edilen verimlilik oranları, işletmelerin genel işleyişlerini ve başarı derecesini ortaya koyan önemli göstergelerdir.

Yetkili kuruluşlar tarafından verilen endüstri ve inşaat eğitimleri ile, işletmelerde optimizasyon sağlanmakta ve sürdürülebilir entegre tesis performans çözümleri geliştirilmektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

Copyright © 2020 EUROLAB Laboratuvar A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.