Copyright © 2020 EUROLAB Laboratuvar A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

Güç Üretimi Denetimleri

Güç Üretimi Denetimleri

Yetkili kuruluşlar, her türlü enerji üretim ve elektrik enerjisi dağıtım tesisi ve varlıkların güvenli, sürekli ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlamak amacı ile işletmelere, üretici firmalara, araştırma kuruluşlarına ve hizmet şirketlerine yardımcı olmak üzere güç üretim hizmetleri sunmaktadır.

Güç Üretimi Denetimleri

Bu hizmetler ile işletmelere, uygun maliyetli teknolojik çözümler, mühendislik tasarım yönetim hizmetleri ve enerji üretimi danışmanlık hizmetleri sunulmakta ve enerji sektöründe değer katılmaktadır. Ayrıntılı tasarımdan varlık yönetimine, arıza çözümlerinden çeşitli ölçüm, test ve analizilere kadar bu çalışmaların tamamı, çağdaş yöntemlerle desteklenmektedir.

Küresel elektrik enerjisi üretiminde, düşük karbon emisyonu ile daha temiz çözümler sunulmaya çalışırken, sektör önemli bir değişim geçirmektedir. Bu çözümler arasında fosil kaynaklı güç sistemlerinden uzaklaşılmakta ve daha çevre dostu güneş, rüzgar, gelgit, biyokütle, jeotermal veya hidro bazlı üretime geçilmekte, ayrıca daha verimli kombine doğal gaz türbini veya nükleer enerji teknolojilerine doğru bir geçiş yaşanmaktadır.

Dünya genelinde elektrik kullanımı sürekli artmaktadır ve elektrik üretiminin geleceği, füzyon nükleer mühendisliği ve modern termal güç çözümlerine doğru gitmektedir.

Bugün yetkili kuruluşlar, enerji santrali inşaatı aşamasında işletmelere, proje yönetiminde yardımcı olmak üzere çok çeşitli mühendislik hizmetleri sunmaktadır. Bu sayede işletmelerin en iyi uygulamaları geliştirmelerine ve ileri teknoloji ve teknikleri etkin kullanmalarına destek olmaktadır.

Güç üretim denetimleri özellikle işletmelerin, santral işletme ve bakım maliyetlerini düşürmelerine, servis desteği ile risk azaltma yönetimlerini iyileştirmelerine, güçlük yaşanan uygulamalar için yeni çözümler geliştirmelerine, tesislerin kaynak dengesini iyileştirmelerine ve kaynak sorunlarını çözmelerine odaklanmaktadır. Operasyonel riskler en aza indirilerek, üretim ve verimlilik en üst düzeye çıkarılmakta ve işletme için değer yaratılmaktadır.

Kuruluşumuz tarafından, enerji ve emtia denetimleri kapsamında, güç üretimi denetimleri de gerçekleştirilmektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

Copyright © 2020 EUROLAB Laboratuvar A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.