Copyright © 2020 EUROLAB Laboratuvar A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

Kamu Sektörü Denetimleri

Kamu Sektörü Denetimleri

Yetkili kuruluşlar, vatandaşlarını düşük kaliteli ve güvenli olmayan ürünlerden korumak amacında olan hükümetlere, güvenlik ve kalite gerekliliklerine uymalarına yardımcı olmak bakımından, geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır.

Kamu Sektörü Denetimleri

Yetkili kuruluşların kamu hizmetleri anlamında verdiği denetim hizmetleri, kamu binaları, su hizmetleri, enerji iletimi ve dağıtımı, havacılık ve savunma, demiryolları ve gümrük hizmetlerine odaklanmaktadır.

Kamu binalarının denetimi, bu binaların inşasında kullanılan malzemelerin güvenli, güvenilir ve ilgili yasal düzenlemelere tamamen uygun olduğunu doğrulamak ve temin etmek içindir.

Su şebekesinin denetimi, dağıtım hizmetlerinin altyapısını standartlara uygunluk ve performans belirleme açısından değerlendirme çalışmalarını kapsamaktadır.

Enerji iletimi ve dağıtımı denetimi, test, muayene ve belgelendirme hizmetlerinden mühendislik ve çevre danışmanlığına kadar çeşitli hizmetleri kapsamaktadır. Bu hizmetler, tüm iletim ve dağıtım sistemlerinin yaşam döngüsü boyunca güvenliğini, kalitesini ve verimliliğini amaçlamaktadır.

Havacılık ve savunma denetimi, araştırma ve geliştirme faaliyetlerinden kalite kontrolüne, üretimde kullanılan malzemelerin belgelendirilmesinden havacılık ve savunma ekipmanlarının arıza test ve analizlerine kadar, üretim ve performans süreçlerinin tüm yönlerini desteklemektedir.

Ayrıca demiryolu işletiminin korunması ve demiryolu altyapısının uzun ömürlü olması bakımından demiryolları denetimi hizmetleri, kamu sektörüne ciddi destek sağlamaktadır. Bu hizmetler çerçevesinde tahribatsız muayene, metalurji danışmanlığı, korozyon ve arıza analizleri, vagonların bütünlük kontrolleri ve kaçak akım risk değerlendirmesi gibi çalışmalar da gerçekleştirilmektedir.

Nihayet kamu sektörü denetimleri arasında gümrük denetimleri de bulunmaktadır. İthalat ve ihracat faaliyetlerinin yasal düzenlemelere uygunluğunun sağlanması ile uluslararası ticaret kolaylaştırılmış olmaktadır. Bu hizmetler ile yüklerin taranması ve güvenlik denetimleri dahil olmak üzere, olası güvenlik risklerine karşı koruma sağlamak için kamu sektörüne tedarik zinciri güvenlik hizmetleri sunulmaktadır.

Kuruluşumuz tarafından, devlet ve ticaret hizmetleri kapsamında, kamu sektörü denetimleri de gerçekleştirilmektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

Copyright © 2020 EUROLAB Laboratuvar A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.