Copyright © 2020 EUROLAB Laboratuvar A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgelendirmesi

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgelendirmesi

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi belgesi, ürün ve hizmetlerin tüketicilere sürülmesi için vazgeçilmez bir gerekliliktir. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi standardını benimseyen ve uygulayan bir işletme, niteliksiz rekabetten uzaklaşmakta ve görünürlüğünü ve rekabet gücünü arttırmaktadır.

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgelendirmesi

ISO 9001 belgesi, işletmeyi ve faaliyetlerini yönetmek için mükemmel bir araç olmaktadır. Bu şekilde işletmenin performansı ve verimliliği artmaktadır. Bu standardın uygulanması, çalışanların becerilerini öne çıkarmakta ve müşterilerin güvenini arttırmaktadır.

ISO 9001 standardının uygulanması, işletmenin minimum kalite gereksinimleri olan entegre bir yönetim sistemine sahip olmasını ve kalitesini süreçler ve ürünler açısından iyileştirme yöntemine sahip olmasını sağlamaktadır.

Bugün dünya genelinde bir milyondan fazla ISO 9001 sertifikası verilmiş durumdadır. Gittikçe karmaşıklaşan ekonomik ve rekabetçi piyasanın gerçeğine uyum sağlamak amacı ile 2015 yılında bu standardın son güncellemesi yapılmış ve 2018 yılında biten bir geçiş süresi yaşanmıştır.

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi belgesine sahip olan işletmeler sayısız avantaja sahip olmaktadır. Örneğin işletmeler, faaliyetlerini ve risklerini doğru yönetmekte, maliyetlerini düşürmekte, işletme içinde tek tip uygulama sağlamakta, çalışanların becerilerini geliştirmekte, proje yönetimine ağırlık vermekte, faaliyetleri optimize ederek performanlarını arttırmaktadır. Uluslararası kabul gören ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi sertifikası sayesinde ülke dışına açılmakta ve yeni fırsatlar yakalamakta, zaman içindeki gelişmeleri izlemekte, rekabet avantajı elde etmekte, kaliteye olan bağlılıklarını öne çıkarmakta ve müşterilerin beklentilerini daha iyi anlayarak ve karşılayarak müşteri memnuniyetini arttırmaktadır.

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi belgesi, tarafsız ve bağımsız hareket eden, akredite yetkili kuruluşlar tarafından düzenlenmektedir ve bu belge dünyanın her yerinde geçerli olmaktadır.

Kuruluşumuz tarafından işletmelere, denetim ve sistem belgelendirme hizmetleri kapsamında, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi belgelendirme hizmetleri de verilmektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

Copyright © 2020 EUROLAB Laboratuvar A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.